Piątek, 25.05.2018 Imieniny obchodzą:  Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena
Bezpieczeństwo i prawo Miasto 16.05.2018 11:50

Oznakuj rower. Dzwonki w prezencie!

Fot. Facebook/ Starostwo Powiatowe w Pile

Starostwo Powiatowe w Pile i policja zapraszają na kolejną akcję bezpłatnego znakowania rowerów. Dla tych, którzy przyjadą na swoich jednośladach przygotowano m.in. dzwonki i kamizelki odblaskowe.

Znakowanie rowerów prowadzone będzie w sobotę, 19 maja między 11.00 a 17.00 przed budynkiem Starostwa Powiatowego przy al. Niepodległości 33/35 w Pile.

 

To kolejna już taka akcja prowadzona przez Powiat Pilski i Komendę Powiatową Policji w Pile. - Znakowanie rowerów będzie bezpłatnie. Każdy rower dostanie swoje oznaczenie, zostanie sfotografowany i wprowadzony do policyjnej bazy. Takie oznakowanie zabezpiecza go w przypadku kradzieży - mówią organizatorzy akcji.

 

Dla wszystkich, którzy tego dnia przyjadą swoim jednośladem przed budenek starostwa przygotowano też konkursy z nagrodami. Jedną z nich będzie możliwość wygrania zatankowanej Skody na weekend. - Przygotowaliśmy także wiele rowerowych gadżetów, które będziemy rozdawać wśród cyklistów: kamizelki, dzwonki do rowerów i wiele innych. Wierzymy, że podniosą one poziom bezpieczeństwa rowerzystów na drodze, a taki jest cel, jaki przyświeca naszej akcji - mówią organizatorzy akcji.

 

wasze newsy

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Zgadzam się | Chcę zapoznać się z polityką prywatności