Sobota, 22.07.2017 Imieniny obchodzą:  Bolesława, Bolisława, Maria Magdalena

Rockopolis - Barman / Barmanka

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy energicznych i otwartych osób na stanowisko:

BARMAN / BARMANKA

Miejsce pracy: Piła

Obowiązki:
- kompleksowe prowadzenia baru,
- obsługa Gości w klubie Rockopolis w Pile,
- dbanie o porządek w miejscu pracy,

Oferujemy:
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- stabilne zatrudnienie,
- elastyczny grafik.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku barmanki/barmana,
- pełna dyspozycyjność i chęć do pracy w gastronomii,
- umiejętność pracy w zespole,
- język angielski w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność samodzielnej organizacji czasu i miejsca pracy,
- książeczka sanepidu.

Praca w systemie zmianowym.

CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: rockopolis@rockopolis.pl lub dostarczyć osobiście do klubu Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1).

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

wasze newsy